Naplňuje vás práce s dětmi a máte chuť se spolu s nimi rozvíjet a učit?

Hledáme posilu na do našeho týmu

Naši průvodci by měli být takoví, jaké chceme, aby jednou byly i děti ze ScioŠkoly. Proto se k nám nejvíce hodí lidé: zvídaví, učenliví a optimističtí, trpěliví, aktivní a zodpovědní, s rozvinutým morálním citem a zdravou sebedůvěrou.

2. 4. 2024| Kateřina Vodrážková

Aktuálně hledáme :

• Průvodce na plný úvazek na 1. stupeň , 2 stupeň s nástupem od srpna 2024
    Preferujeme kandidáta s dosaženým pedagogickým vzděláním Učitelství 1. stupně a  2. stupně ZŠ.
  • Průvodce do ranní a odpolední družiny s nástupem od srpna 2024
    Preferujeme kandidáta s dosaženým pedagogickým vzděláním umožňujícím zastávat místo vychovatele dle platné legislativy.

Co je třeba udělat?
Pokud je práce ve ScioŠkole v souladu s vašimi představami, pošlete strukturovaný životopis a motivační dopis, ve kterém se krátce představíte a napíšete nám, proč byste se rádi přidali do našeho týmu.

A jak vypadá život průvodce ve ScioŠkole? Naše práce vyžaduje plné nasazení, ale je pro nás smysluplná a inspirativní. Děti připravujeme na budoucí svět, o kterém toho sami moc nevíme. Proto i my musíme být otevřeni zpětné vazbě a reagovat na ni, mít chuť objevovat nové věci a aktivně pracovat na svém dalším rozvoji. Výuka u nás probíhá v projektových celcích. Každý do nich přinášíme svojí individuální specializaci z oblasti, ve které jsme dobří a která nás baví. Zároveň potřebujeme mít i všeobecný přehled, abychom projekty mohli kvalitně tvořit. Učitel není vždy nositelem absolutní pravdy.Leckdy se toho sami mnoho naučíme, když posloucháme a dáme dětem dostatek prostoru pro realizaci vlastních projektů. I za cenu upozadění sebe sama.

Na váš strukturovaný životopis a motivační dopis budeme čekat do konce května, pak se vám ozveme s dalším postupem.